INA GRASMANE

Mīlestības Pedagoģijas un terapijas autore, psiholoģe-terapeite / Mob.t: 29 583 959
Izglītības projekta “Mīlestības Māja” vadītāja. Mīlestības pedagoģijas un bērnu terapijas virziena “Mīlestības terapija” autore. Psihologs – konsultants, ar 10 gadu pieredzi. Manas terapijas prakses galvenā misija – būt dziļi kopā. Visā. Kopābūšana tumsā lauž tumsas varu pār cilvēka dzīvi. Psiholoģijas maģistrs, Kristīgas psihoterapijas skolas veidotāja Latvijā.

NORMUNDS GRASMANIS

Atbrīvošanas kalpošana /Mob.t:27477166
Ģimenes atbrīvošanas semināru vadītājs.

MARITA BUKOVSKA

Deju un kustību terapeite /Tālr.26207666 / info@milestibasmaja.lv

Pabeidzu maģistra studijas Medicīnas fizikā un arī daudzus gadus strādāju šajā jomā. Tomēr, līdz ar divu manu bērnu nākšanu pasaulē, esmu ieraudzījusi savu patieso sirds aicinājumu un radošumu. Esmu ieguvusi maģistra grādu kā Deju un kustību terapijas speciālists un kopā ar bērniem ļaujamies katrs savas kustības priekam un apziņai “es esmu vērtīgs un varu”.

LĪGA CEPURĪTE

Bērnu un jauniešu mentore, mākslas terapeite apmācībā/ 28608444

Pirmos 5 savas profesionālās izaugsmes gadus strādāju komunikācijas un reklāmas jomā, pēdējos 10 gadus strādāju un pilnveidojos kā bērnu un jauniešu mentors starptautiskā organizācijā, paralēli tam apgūstot savu aicinājuma profesiju – mākslas terapiju. Ironiski – vispirms apguvu kā cilvēkus “vest prom no sevis”, aicinot līdzi reklāmai, veicinot viņos vajadzību pēc pērkamā. Šodien, sekojot savam aicinājumam, palīdzu cilvēkiem atgūt sevi un atklāt unikālo mūsos. Mīlestībās mājā strādāju ar bērniem un vecākiem izglītības projektos, kā arī konsultēju pēc iepriekšēja pieraksta.

GUNA AILTE

Dūla apmācībā / Mob.t: 26591011
Pa gaidībām, caur radībām, uz Lielo kopā būšanu. Būt līdzās laikā, kas ir viens no jūtīgākajiem un emocijām bagātākajiem ģimenes dzīvē, ir mans aicinājums. Jau savu pirmdzimto uz rokām auklējot atskārtu, ka tas, ko citi mācās kādās īpašās skolās un nodarbībās, manī ielikts gluži dabiski. Tas apstiprinās arī šobrīd, kad aizvien izglītojos dūlas profesijā. Vērīgi klausīties gan mammas, gan bērniņa sajūtās, tās “lasīt un tulkot” viņu gaidot, nākot pasaulē un tā pa dzīvi uz priekšu… Iet šo ceļu kopā – brīžam sarunā, brīžam klusumā esot. Ticu, ka katrs vecāks savu bērnu pazīst vistuvāk un zina kā par viņu parūpēties vislabāk. Tikai dažkārt kādi pagātnes ievainojumi, apkārtējās pasaules troksnis liek apmaldīties šajās zināšanās un jūtās. Aicinu atkal satikties ar sevi, lai būtu dziļi kopā ar savu bērnu. Esmu apguvusi konsultēšanas prasmes mācību kursā “Psiholoģija grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību aprūpē”.

29583959 / info@milestibasmaja.lv