Mīlestības Mājas speciālisti

MARITA BUKOVSKA

Deju un kustību terapeite /Tālr.26207666 / info@milestibasmaja.lv

Pabeidzu maģistra studijas Medicīnas fizikā un arī daudzus gadus strādāju šajā jomā. Tomēr, līdz ar divu manu bērnu nākšanu pasaulē, esmu ieraudzījusi savu patieso sirds aicinājumu un radošumu. Esmu ieguvusi maģistra grādu kā Deju un kustību terapijas speciālists un kopā ar bērniem ļaujamies katrs savas kustības priekam un apziņai “es esmu vērtīgs un varu”.

GUNA AILTE

Dūla apmācībā / Tālr.Nr.: 26591011
Pa gaidībām, caur radībām, uz Lielo kopā būšanu. Būt līdzās laikā, kas ir viens no jūtīgākajiem un emocijām bagātākajiem ģimenes dzīvē, ir mans aicinājums. Jau savu pirmdzimto uz rokām auklējot atskārtu, ka tas, ko citi mācās kādās īpašās skolās un nodarbībās, manī ielikts gluži dabiski. Tas apstiprinās arī šobrīd, kad aizvien izglītojos dūlas profesijā. Vērīgi klausīties gan mammas, gan bērniņa sajūtās, tās “lasīt un tulkot” viņu gaidot, nākot pasaulē un tā pa dzīvi uz priekšu… Iet šo ceļu kopā – brīžam sarunā, brīžam klusumā esot. Ticu, ka katrs vecāks savu bērnu pazīst vistuvāk un zina kā par viņu parūpēties vislabāk. Tikai dažkārt kādi pagātnes ievainojumi, apkārtējās pasaules troksnis liek apmaldīties šajās zināšanās un jūtās. Aicinu atkal satikties ar sevi, lai būtu dziļi kopā ar savu bērnu. Esmu apguvusi konsultēšanas prasmes mācību kursā “Psiholoģija grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību aprūpē”.

INA GRASMANE

Mīlestības Pedagoģijas un terapijas autore, psiholoģe-terapeite / Tālr.Nr.: 29 583 959
Izglītības projekta “Mīlestības Māja” vadītāja. Mīlestības pedagoģijas un bērnu terapijas virziena “Mīlestības terapija” autore. Psihologs – konsultants, ar 10 gadu pieredzi. Manas terapijas prakses galvenā misija – būt dziļi kopā. Visā. Kopābūšana tumsā lauž tumsas varu pār cilvēka dzīvi. Psiholoģijas maģistrs, Kristīgas psihoterapijas skolas veidotāja Latvijā.

NORMUNDS GRASMANIS

Atbrīvošanas kalpošana / Tālr.Nr.: 27477166
Ģimenes atbrīvošanas semināru vadītājs.

29583959 / info@milestibasmaja.lv

Marketings, komunikācija un sadarbības iespējas: Viktorija Kasperoviča / 29363786

Projekta tehniskais vadītājs: Normunds Grasmanis / 27477166