Sievietes misija un identitāte.

Sievietes dzīvē svarīgs ir lēmums…

Situācijas var būt dažādas – sarežģītas, traģiskas, sprostam līdzīgas, arī bezizejas… Tomēr sieviete ir aicināta iet savu sievišķības iniciācijas ceļu… Kļūt brīva.

Tātad sievietes ceļš, kurā ir pārbaudījumi… Ja ir pārbaudījumi, tad ir iespēja tos pārvarēt. Katrai sievietei ir šī iespēja. Pārvarēt un pārmainīt.  Sieviete ir pārmaiņu avots. Tur, kur sieviete iet iekšējo iniciācijas ceļu, viss attīstās un mainās.

Lai paveikt savas  dzīves uzdevumus, sievietei ir jāapzinās “atslēgas”, kuras paņemot rokās  var uzvarēt ļaunumu. Kādas tad ir šīs atslēgas?


 • Lēmums

  Spēja būtisko atdalīt no nebūtiskā. Pasakās šo sievietes iniciācijas posmu simboliski attēlo kā graudus, kurus jāatdala no sēmalām.

 • Spēja piedot

  Vai lēmums atraut skatienu no pagātnes brūcēm un skatīties uz nākotni, kura ir pašas rokās.

 • Seksualitāte

  tās pieņemšana, dziedināšana un izdzīvošana.

 • Sievietes dzīve un viņas aicinājums

  Spēja savienot neiespējamo sievieti dara laimīgu.

 • Sieviete, kas piedzimst savai patiesai sievišķībai jaunā spēkā.

Lai paveiktu savas  dzīves uzdevumus, gan sievietei gan vīrietim ir jāapzinās un jāiemācās lietot “atslēgas”, kuras lietojot, var uzvarēt ļaunumu. Par šīm ‘atslēgām’ runāsim identitātes terapijas vakaros, kurus vadīs psihoterapeits Gatis Līdums un psiholoģe Ina Grasmane. Vakari ir paredzēti vīrietim un sievietei, kuri vēlas savā attīstībā un pašizziņā pavirzīties uz priekšu, kā arī pārim, savstarpējo attiecību uzlabošanai.

Gan sievietes, gan vīrieša rokās ir daudz iespēju… Šie vakari palīdzēs saprast, kā savu likteni un atbildību par to “ņemt” savās rokās un arī atbildēt uz jautājumiem Kas es esmu kā sieviete un kas es esmu kā vīrietis? Kas ir mans identitātes spēks? Kā dot mīlestību? Kā atvērties, lai to saņemtu? Kur atrast šo mīlestības „zeltu”, kurā zelta nav ne grama? Kā piedzīvot tuvību, kas ceļ un kā iziet no attiecībām, kas grauj… Kā atjaunot vēlreiz mīlestību, kad tā vairs nav pieejama…