PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES KURSS

MĪLESTĪBAS PEDAGOĢIJĀ

online jeb tiešsaistē

10 nodarbības reizi nedēļā, otrdienās, plkst. 15:00 – 18:00.

Dalības maksa 30 eur par nodarbību.

Šis apmācību kurss ir piemērots tiem, kas vēlas apgūt un pielietot Mīlestības pedagoģiju savā darbā. Apmācības paredzētas gan pedagogiem, gan pedagoģijas interesentiem. 

Apmācību kursa sertifikāts dod iespēju arī pievienoties Mīlestības Mājas pedagogu komandai.

  • Skolotāja profesionālā kvalifikācija
  • Alternatīvo un inovatīvo mācīšanas metožu apguve
  • Teorija un praktisks metožu apguves treniņš
  • Dziļāka izpratne par bērna personību
  • Prasme strādāt ar bērna jūtām
  • Disciplinēšanas sistēma

Pirmkārt

Mīlestības pedagoģija ir audzināšanas un apmācību sistēma, kas atbild uz vairākiem būtiskiem jautājumiem, ko mūsdienās uzdod cilvēks, kas audzina bērnus. Piemēram, kā pieaugušajam tikt sadzirdētam, ja bērni neklausās, kā panākt paklausību, ja bērni neklausa, kā runāt ar bērniem par problēmsituācijām, kas rodas dzīves kontekstā, kā panākt bērna uzvedības pārmaiņas, kā palīdzēt, ja bērnam ir mācīšanās grūtības? Mīlestības pedagoģija atbild uz šiem vecāku un skolotāju uzdotajiem jautājumiem.

Otrkārt

Mīlestības pedagoģija un līdz ar to, šis apmācību kurss, ir terapeitisks cilvēka personībai. Šīs mācības Mīlestības pedagoģijā, ir terapeitiskas skolotājam. Saņemot terapiju sev, tu vari to dot tālāk. Šajā kursā skolotājs tiek veidots par personību, kas prot pielietot terapeitiskas iemaņas, praktiskā darbā ar bērniem…

Treškārt

Kurss sastāv ne tikai no lekcijām, bet arī no praktiska pedagoģisko metožu apguves treniņa. Skolotājs vai vecāks, kurš pabeidz šo kursu, būs apbruņots ar prasmi pielietot radošas un oriģinālas pedagoģiskas metodes, dažādās bērnu audzināšanas un apmācību situācijās.

Ceturtkārt

Katrs, kurš ieguvis profesionālās pilnveides apliecību Mīlestības pedagoģijā, var atvērt jaunu lappusi savā profesionālajā ceļā – iesaistoties Mīlestības pedagoģijas attīstīšanā – gan pievienojoties “Mīlestības Mājas” pedagoģiskajai komandai, gan veidojot savu privāto profesionālo darbību, gan ienesot Mīlestības pedagoģijas idejas savā esošajā darba vietā, skolā, bērnudārzā vai ģimenē.

Nodarbības vada:
Ina Grasmane, psiholoģe, Mīlestības pedagoģijas autore

Foto: Laura Appena (http://appenaphoto.com/)

PIESAKIES! Pēc pieteikuma

nosūtīšanas, saņemsi

apstiprinājuma vēstuli

savā e-pastā.

Vārds*

Uzārds*

epasts*

Tālrunis

Papildus komentārs

* - obligāts lauks