Mīlestības Mājas speciālisti

MARITA BUKOVSKA

Deju un kustību terapeits apmācībā
Pabeidzu maģistra studijas Medicīnas fizikā un arī daudzus gadus strādāju šajā jomā. Tomēr, līdz ar divu manu bērnu nākšanu pasaulē, esmu ieraudzījusi savu patieso sirds aicinājumu un radošumu. Šobrīd mācos maģistratūrā Deju un kustību terapiju un kopā ar bērniem ļaujamies katrs savas kustības priekam un apziņai “es esmu vērtīgs un varu”.

INFO

29583959 / info@milestibasmaja.lv

Marketings, komunikācija un sadarbības iespējas: Viktorija Kasperoviča / 29363786

Projekta tehniskais vadītājs: Normunds Grasmanis / 27477166

INA GRASMANE

Mīlestības Pedagoģijas un terapijas autore, psiholoģe-terapeite / Tālr.Nr.: 29 583 959
Izglītības projekta “Mīlestības Māja” vadītāja. Mīlestības pedagoģijas un bērnu terapijas virziena “Mīlestības terapija” autore. Psihologs – konsultants, ar 10 gadu pieredzi. Manas terapijas prakses galvenā misija – būt dziļi kopā. Visā. Kopābūšana tumsā lauž tumsas varu pār cilvēka dzīvi. Psiholoģijas maģistrs, Kristīgas psihoterapijas skolas veidotāja Latvijā.

NORMUNDS GRASMANIS

Atbrīvošanas kalpošana / Tālr.Nr.: 27477166
Ģimenes atbrīvošanas semināru vadītājs.

RUDĪTE SKRODERĒNA

Esmu sertificēta „B” kategorijas sporta speciāliste, RSU programmas „Veselības sporta speciālists” absolvente, LSPA fizioterapijas programmas studente. Mans dzīves moto: kustība – tā ir dzīve un dzīve – tā ir kustība. Kustība – tā ir veselība, enerģija un labs noskaņojums.

Strādājot ar cilvēkiem jau vairāk kā 20 gadus un vadot grupu un individuālās nodarbības, saviem uzticīgajiem klientiem man ir izdevies iemācīt biomehāniski pareizas kustības, uzlabojot viņu veselību, kā arī iepazīt savu ķermeni un baudīt kustību prieku. Piedāvāju: individuālas Pilates metodes nodarbības, grupu nodarbības (pēc pieprasījuma), masāžas ķermeņa terapiju, konsultācijas (iekļaujot testus piemērotas slodzes noteikšanai un programmas sastādīšanai) cilvēkiem ar muguras veselības traucējumiem u.c.

VIKTORIJA KASPEROVIČA

Angļu valodas privātstundas bērniem un pieaugušajiem / sarunvaloda. Tālr.Nr.: 29363786


MŪSU STĀSTS

MĪLESTĪBAS MĀJA ir pedagoģijas, personīgās attīstības un emocionālās veselības centrs ģimenei. MĪLESTĪBAS MĀJĀ tiek īstenota  inovatīva Latvijas speciālistu radīta pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu apmācīšanas un audzināšanas sistēma ‘Mīlestības pedagoģija.’ Mūsu metodoloģijas mērķis ir atbalstīt un stiprināt cilvēku viņa intelektuālajā, emocionālajā un garīgajā attīstībā un iemācīt dzīvot saskaņā ar savu unikālo iekšējo būtību. LASĪT VAIRĀK.