ATĻAUJ SEV BŪT!

5 NODARBĪBAS MĀKSLAS TERAPIJĀ

Mākslas terapijas grupā varēsi:

Meklēt savu iekšējo unikālo līdzsvaru.

Piedzīvot ceļu uz sevis pieņemšanu. Rūpes  un maigums pret sevi kā pretstats sevis izdzīšanai, kritizēšanai,

Izdzīvot, pieņemt jūtas, kas tev traucē šodien būt un doties uz priekšu..

Meklēt atbildi uz jautājumu: Kas es esmu, ko es jūtu.

Iet  ārā no nosodījuma un kļūt sev pašai/am

Atvērties radošumam, piedzīvot kā darbošanās ar mākslas materiāliem iedvesmo, atbrīvo. Izmēģināt dažādus mākslas materiālus. Piedzīvot kopā būšanas dziedinošo spēku un saņemt atbalstu!

Tu teiksi, esmu tik daudz jau runājusi, domājusi, lūgusi par sevi, par patiesu satikšanos ar sevi. Daudz kas ir noticis, bet vēl joprojām es pieķeru sevi pie domas, ka neesmu pietiekami laba, jūtos nogurusi un tik ļoti ilgojos kādu dienu atvērt acis un just, ka es šodien atļauju sev būt pilnībā. Būt saskaņā ar sevi! Es vēlos iemācīties pieņemt un mīlēt sevi arī tajos brīžos, kad viss nenotiek tā, kā esmu cerējusi, kad dusmojos, jūtos vīlusies vai sāpināta.

Reiz kāda sieviete, kura gāja cauri sarežģītai dzīves situācijai dalījās, ka viņa vairs nespēj runāt par savām skumjām un vilšanos, bet paņemot rokās krāsas un ļaujot savām rokām tās stumdīt, mīcīt, tecināt uz papīra, vilšanās atkāpās un parādījās cerība, atnācis jauns skatījums.

Mākslas terapija ir unikāls veids kā izdzīvot, atstāt uz papīra, mālā, krāsās jūtas, pārdomas, kuras nav iespējams pateikt ar vārdiem. Pēc tam, skatoties uz savu radīto darbu, runāt, ieraudzīt jaunu redzējumu, spēku un iedvesmu. Mākslas terapijā nav nepieciešamas iepriekšējās priekšzināšanas mākslā, jo pati svarīgākā esi Tu un Tavs unikālais rokraksts, izpausmes veids!

Mākslas terapijas grupā “Atļauj sev būt” Tev būs iespēja atrast maigumu un iejūtību pret sevi, izdzīvot jūtas, kas traucē pieņemt sevi, atvērties radošumam, pamēģināt atļaut sev būt un piedzīvot sevis pieņemšanas un kopā būšanas dziedinošo spēku.

Datums: Tiklīdz nokomplektējas grupa

Norises vieta: Mīlestības māja, Gustava Zemgala gatve 48, Rīga

Nodarbības vada: LĪGA RUTTULE, mākslas terapeite

Dalības māksa: 17 eur par nodarbību

REĢISTRĒT DALĪBU

Jūsu vārds

Jūsu uzvārds

Jūsu e-pasts

Tālrunis

ATSAUKSMES

Ar šķietami vienkāršiem uzdevumiem un līdzekļiem-zīmuļiem, krāsām, mālu, žurnālu attēliem, salvetēm un auduma gabaliņiem – mākslas terapija man palīdzēja sastapties ar sevi un savām emocijām. Savas emocionālās pasaules labāka apzināšanās bija mans grūtākais, bet vienlaikus arī lielākais ieguvums. Liels paldies Līgai par uzklausīšanu, pieņemšanu un palīdzēšanu!

Anna, 35 gadi

Mākslas terapija man palīdzēja labāk saprast bērnu, viņa emocijas un mūsu savstarpējās attiecības. Ar mākslas palīdzību varējām vieglāk runāt par smagiem un ļoti smagiem jautājumiem. Mīlestības mājā valdošā gaisotne ļāva atraisīties ne tikai bērna, bet arī manai radošajai daļai. Kopā mācījāmies izpaust savas smagās emocijas, piemēram, dusmas nevis uz līdzcilvēkiem, bet caur koka bluķīšiem, naglām akmeņiem un reiz izlasītiem žurnāliem.

Elīzas (8 gadi) mamma